Вступ до аспірантури

Пропонуємо ознайомитись із:

Вступ у 2022 році

З 16 травня починається прийом документів до вступу до аспірантури у 2022 році, який триватиме до 15 липня 2022 року включно. Графік подання документів, розміщений на сайті, є орієнтовним. Отже, подати ПОВНИЙ пакет документів до аспірантури можна в будь-який робочий день з 16.05.2022 по 15.07.2022 до відділу аспірантури та докторантури (з 10.00 по 16.00, кім.247, корп.1) або надіслати в електронному вигляді за будь-якою з адрес:
aspirantura@kpi.ua,aspirantura.kpi@gmail.com.

Додаткове вступне випробування за фахом відбудеться 29.08.22 о 14-30 в ауд. 207-11.

Вступний іспит зі спеціальності відбудеться 06.09.22 о 14-30 в ауд. 207-11. 

З метою ефективної організації вступної кампанії до аспірантури у поточному році та значного скорочення витрат часу під час прийому документів, оформлення довідок, своєчасного планування поселення вступників, які потребують, в гуртожиток та інше НЕОБХІДНО заявити про свої наміри вступати до аспірантури шляхом заповнення Google-форми. Форму бажано заповнити найближчим часом, але не пізніше дати подання документів.

Зверніть увагу!
Якщо з об’єктивних причин документ про здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) відсутній, може подаватись довідка державного підприємства «Інфоресурс» або виписка з Реєстру документів про освіту ЄДЕБО про його здобуття, зокрема без подання додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.
Детальна інформація про те, як отримати вищезгадану довідку а також відповіді на інші питання щодо вступу буде розміщена найближчим часом розміщена на сайті відділу аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського та в його телеграм-каналі.. У разі тимчасової відсутності документу про вищу освіту у відповідних полях Google-форми позначаєте: або довідка Інфоресурс, або виписка з Реєстру, або будь який короткий коментар-пояснення.

Інформація щодо минулих подій:

  • Аспірант кафедри інформаційної безпеки зі спеціальності “Прикладна математика” Микола Лавренюк перший в університеті 25.06.2020 захистив дисертацію на ступінь PhD. Тема дисертації: «Моделі та методи глибинного навчання для задач геопросторового аналізу». Детальніше>