Вступ до магістратури – 2022

Правила прийому та основна інформація

Вся інформація щодо прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» зібрана на сайті приймальної комісії.. Звідна інформація щодо вступу до університету зібрана у каталозі вступника.

Для вступу за державним замовленням та за кошти фізичних та/або юридичних осіб потрібно скласти фахове вступне випробування.

Програма вступного фахового випробування.

Дати вступного фахового випробування в НН ФТІ.

Регламент вступного випробування в дистанційній формі.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб – максимум 20. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 серпня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 16 серпня до 15 вересня включно. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 05 до 18 вересня згідно графіку. в електронній формі на платформі Zoom. Посилання на відеоконферецію Zoom буде завантажено в електронний кабінет вступника після опрацювання заяви

Вартість навчання за контрактною формою навчання за 2022-23 н.р. 35000 грн.

Ключові дати:

з 01 серпня Початок реєстрації електронних кабінетів
16 серпня – 15 вересня Прийом заяв та документів від вступників
5-18 вересня Фахові вступні випробування
не пізніше 20 вересня Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням
до 24 вересня 18:00 Виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
25 вересня Терміни зарахування вступників за державним замовленням
до 30 вересня 17:00 Виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб
не пізніше 01 жовтня Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

 

Шановні вступники! У зв’язку з воєнним станом, пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

Інфографіка вступної компанії 2022 р. на сайті МОН.

 

Pезультати комплексного фахового випробування для вступу в магістратуру, який відбувся 6 вересня 2022 року, за спеціальністю 113 – Прикладна математика на освітню програму “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору”:

ПІБ Сума балів (max 200)
1. Геніцой Павло Олексійович 190
2. Горбач Костянтин Ігорович не з’явився
3. Грига Єгор Валерійович 0
4. Кірсенко Єгор Вікторович 200
5. Марков Артур Андрійович 200
6. Татенко Вадим Сергійович 190
7. Хмелевський Святослав Олександрович 200

Результати комплексного фахового випробування для вступу в магістратуру, який відбувся 8 вересня 2022 року, за спеціальністю 113 – Прикладна математика на освітню програму “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору”:

ПІБ Сума балів (max 200)
1. Захарченко Леонід Максимович 178
2. Косяченко Богдан Валерійович 153
3. Литовченко Микита Віталійович 128
4. Мельник Олександр Миколайович 115
5. Миронець Аліна Володимирівна 190
6. Чорненко Юлія Сергіївна Не з’явилась

Результати комплексного фахового випробування для вступу в магістратуру, який відбувся 12 вересня 2022 року, за спеціальністю 113 – Прикладна математика на освітню програму “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору”:

1. Абашкін Олександр Валерійович 140
2. Горбач Костянтин Ігорович не з’явився
3. Тепляков Андрій Дмитрович не з’явився
4. Чорненко Юлія Сергіївна не з’явилась

Результати комплексного фахового випробування для вступу в магістратуру, який відбувся 16 вересня 2022 року, за спеціальністю 113 – Прикладна математика на освітню програму “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору”:

ПІБ Сума балів (max 200)
1. Барбашов Давід Васильович 148
2. Горбач Костянтин Ігорович не з’явився
3. Касьяновський Олег Едуардович 185
4. Прохоренко Олександр Сергійович 165
5. Тепляков Андрій Дмитрович не з’явився
6. Чорненко Юлія Сергіївна не з’явилась