Пора підкорювати космос. Програма SPACE TECH EUROPE Online Hackathon

Долучайтесь до нас, пора підкорювати космос власними ідеями!

З метою зміцнення співробітництва між США та Україною у космічній галузі Посольство США в Україні у співпраці з Garage і SpaceOn запускає програму SPACE TECH EUROPE Online Hackathon. Хакатон відбудеться 3-5 грудня 2021 року і об’єднає фахівців і ентузіастів в дослідженні наступних тем:

1. Штучний інтелект і машинне навчання з використанням супутників і ракет.
  2. Кібербезпека.
  3. Космічні дані для забезпечення стійкості клімату.
  4. Освіта.
  5. Співробітництво у космічній галузі.
  6. Місяць та астероїди.
  7. Управління космічним рухом і космічне сміття.
  8. Нові космічні порти.

Не марнуйте час даремно — ловіть можливість поспілкуватись і попрацювати із фахівцями космічної галузі над захоплюючими проєктами, адже вони мають всі шанси стати в майбутньому рушійною силою для нових відкриттів. Скоріше переходьте за посиланням, щоб дізнатись більше та зареєструватись на конкурс.

Потрібна допомога? Не проблема! Cпівробітники Кафедри математичного моделювання та аналізу даних Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» разом із Інститутом космічних досліджень НАНУ та ДКАУ готові взяти під своє крило дві команди — за напрямком машинного навчання і вивчення впливу змін клімату, вам потрібно лише відгукнутись на цю статтю в одній із соцмереж, аби здійснити задумане:

Бажаємо успіхів!

Матеріали для новини взяті тут.