Засідання гуртка «Олімпіадне програмування»

Вперше у цьому році відбулось засідання гуртка «Олімпіадне програмування», який провели спеціально для першокурсників спеціальності 113 Прикладна математика, які цікавляться програмуванням та бажають взяти участь в міжнародному студентському турнірі ІСРС.

18 вересня відбудеться перший (регіональний) тур, в якому беруть участь наші студенти у складі п’яти команд.

All-Ukrainian Collegiate Programming Contest — це олімпіада, що була організована за ініціативою Вінницького національного технічного університету (ВНТУ) та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського благодійного фонду «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій» («АПРІТ») та групи компаній AM-SOFT.

У 2010 році оргкомітетом першості світу АСМ Всеукраїнській студентській олімпіаді було присвоєно статус півфіналу першості світу АСМ-ICPC, який проходить в Південно-Східній Європі.

Бажаємо успіхів!