Результати 1-го етапу All-Ukrainian Collegiate Programming Contest

Першокурсники нашої кафедри посіли друге місце місце на першому етапі All-Ukrainian Collegiate Programming Contest.

Члени команди — випускники топових ліцеїв України: Георгій Білостенко (Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»), Ілля Ільїн (Херсонський Фізико-технічний ліцей) та Артем Захаренко (Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»). Команда має 49 рейтингове місце в загальному заліку близько 400 команд Центрального, Північного та Західного регіонів і друге місце серед команд КПІ ім. Ігоря Сікорського, які взяли участь в першому етапі турніру.

Всього в змаганні взяли участь 5 команд Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського — 4 команди першокурсників спеціальності 113 Прикладна математика і 1 команда 3 курсу спеціальності 125 Кібербезпека.

Незалежно від результатів, всі команди молодці! Особливий респект першокурсникам, які одразу після вступу включились в олімпіадний рух і виступили за честь факультету. Будемо підтримувати командний дух, азарт та інтерес до інтелектуальних змагань.