13 наукових стажувань в комп’ютерних науках i не тiльки

Лiто не за горами! Для тих, хто планує продуктивно його провести, у нас при собi цікава стаття iз пiдбiркою зарубiжних наукових стажувань. Саме зараз в унiверситетах i дослiдних центрах по всьому свiту починається сезон прийому заявок, тому варто взяти собi на замiтку декiлька варiантiв.

Стажування — взаємовигідна співпраця і для компанії, і для молодого співробітника. Корпорації отримують результат, не витрачаючи зусиль штатних співробітників, а студенти та випускники — можливість вписати в резюме ім’я серйозного роботодавця і, можливо, навіть залишитися в команді. Серед переваг: можливiсть визначитись iз направленням, реальний досвiд, шанс проявити себе та заробити «своїх грошей».

1. CERN Short Term Internship (Женева, Швейцарiя).
  2. CERN openlab Summer Student Programme (Женева, Швейцарiя).
  3. ETH Student Summer Research Fellowship (Цюрих, Швейцарiя).
  4. ETH Robotics Student Fellowship (Цюрих, Швейцарiя).
  5. Summer@EPFL (Лозанна, Швейцарiя).
  6. Undergraduate internships at the European Molecular Biology Laboratory.
  7. Summer Internships in Natural Language Processing, University of South California (Марина дель Рей, США).
  8. ISTernship summer program (Клостернойбург, Австрiя).
  9. Aalto Science Institute internship programme (Еспоо, Фiнляндiя).
  10. Student internships at Aarhus University (Орхус, Данiя).
  11. International Visiting Internship Student Program, Honk Kong University of Science and Technology (Гонконг).
  12. IBM Great Minds student internships.
  13. Internship Program for International Students, École polytechnique (Францiя).

Детальнiше про ці стажування можна прочитати за прямими посиланнями на них та в статтi.

Сподiваємось, що якась iз можливостей прийдеться вам до душi та стане вдалим початком кар’єри. Зробiть свiй правильний вибiр!