Зустріч із успішним випускником

Вже завтра на вас чекає лекція успішного випускника аспірантури Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, першого доктора філософії з Прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського, Senior CV/ML Engineer в компанії Fozzy Group і снс Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА УкраїниМиколи Лавренюка на тему «Як прикладна математика допомагає машинному навчанню?»

Минулого тижня Микола успішно виступив на AI Ukraine Conference в якості експерта та фахівця по машинному навчанню і зможе поділитися з вами передовими технологіями та практичним досвідом у вирішенні челенджевих задач.

Якщо ви не знаєте:

– чи вступати в магістратуру;

– чи пов’язувати своє наукове життя зі вступом в аспірантуру;

– як прикладна математика допомагає передовим технологіям штучного інтелекту,

то приходьте до нас завтра, 4 листопада 2021 року, на кафедру математичного моделювання та аналізу даних о 19:00 за Zoom-посиланням.

Будемо раді зустрітись!

UPD! Запис зустрічі тут