Команда нашої кафедри буде змагатись у півфіналі

Команда Кафедри математичного моделювання та аналізу даних Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського — NTUU-KPI-IPT-4 — увійшла до півфіналу SEERC-2021 студентської першості світу з програмування ICPC по південно-східній Європі. У складі команди наші студенти — Артем Захаренко, Георгій Білостенко та Ілля Ільїн.

В попередньому списку Вінницького сайту SEERS-2021 серед команд Північного регіону, окрім ще двох команд від КПІ ім. Ігоря Сікорського, також представлені команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка,

Житомирського державного університету імені Івана Франка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Національний університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету «Києво-Могилянська академія». Загалом від Північного регіону участь візьмуть 11 команд.

З більш детальною інформацією щодо цього та інших регіонів — Західного, Східного, Південного, Південно-Західного, Центрального — можна ознайомитись, проглянувши одну із прикріплених світлин, але варто враховувати, що список згодом буде доповнений після уточнення кількості іноземних команд. Представництво України може збільшитись до 65+ команд.

Змагання SEERC-2021 плануються в тому ж форматі, що і II відбірковий етап ICPC-Ukraine 2021.

Ми вболіваємо за наших студентів та віримо в те, що такий цікавий досвід принесе лише позитивні враження!