Онлайн-трансляція «Наукова SuperNova 2» з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку

Сьогодні, 10 листопада, 0 16:00 на фб-сторінці Національного фонду досліджень України відбудеться онлайн-трансляція «Наукова SuperNova 2» з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, на якій в числі класних спікерів буде і професорка нашої кафедри Наталія Куссуль. Наталія представить проєкт Національного фонду досліджень України на тему моніторингу пожежонебезпеки за супутниковими даними, в реалізації якого беруть участь співробітники кафедри математичного моделювання та аналізу даних.

Наукова SuperNova 2 — це захід, що дарує чудову можливість почути провідних представників технічного напрямку, розповіді яких будуть містити інформацію про власні дослідження, проєкти та багаторічний досвід роботи над ними.

Відкриття горизонтів, можливість відчути себе частинкою наукової спільноти, формули успіху — фундамент сьогоднішньої зустрічі, тож не пропустіть! Ми — новатори, і в кожного з нас є сили йти до великих змін і надсучасних наукових результатів!