На стіні корпусу №11 КПІ встановлено датчик моніторингу якості повітря

Співробітники Кафедри математичного моделювання та аналізу даних встановили датчик моніторингу якості повітря на стіні корпусу №11 НТТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» в межах проєкту Національного фонду досліджень України

та в межах проєкту (2) громадського моніторингу якості повітря України EcoCity, який реалізовується неприбутковою громадською організацією «Фрі Ардуіно».

Наразі біля корпусу №11 НТТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» задовільний стан повітря — може викликати незначний дискомфорт при диханні у чутливих людей. Не рекомендується займатись спортом на вулиці.

Детально з картою моніторингу якості повітря можна ознайомитись за посиланням.

Возможно, это изображение (текст)