Стажування в Oracle Labs

Ви студент або ж нещодавно закінчили навчання і знаходитесь в пошуках цікавих можливостей? Ця новина саме для вас! Стажування в Oracle Labs допоможе розвинути свої навички, працюючи над передовими технологіями разом із галузевими експертами та науковцями.

Oracle — одна з найбільших в світі компаній з розробки технологій, серед яких Java, Oracle Database, Oracle Linux та інші. Щороку компанія підтримує понад 6,3 мільйонів студентів в 128 країнах.

Щоб подати заявку, потрібно надіслати електронний лист на пошту mlrg-internships_ww@oracle.com, включаючи наступне:

1) Ваше резюме або посилання на домашню сторінку з вашою навчальною програмою;

2) Опис вашої мотивації та сфери інтересів;

3) Ваше бажане місце розташування;

4) Посилання на ваш профіль GitHub (необов’язково).

Тривалість стажування — 6 місяців. Oracle Labs платять конкурентоспроможну заробітну плату, відкриті для пропозицій та нових ідей.

Готові? Настав час діяти! Більш детальну інформацію щодо стажування можна знайти за посиланням.

Успіхів!