Дізнайтесь все про моніторинг Землі завдяки штучному інтелекту, пройшовши курс

Хочете дізнатись про те, як технології штучного інтелекту та машинного навчання допомагають покращити моніторинг Землі? Курс «Штучний інтелект для моніторингу Землі» є чудовою нагодою!

Ви зрозумієте ключові концепції AI та ML, вивчите Python, щоб отримати повний доступ до платформи WEkEO, та будете досліджувати дані EO з міжнародними експертами.

Цей курс буде корисним для науковців, політиків/директорів, журналістів, викладачів, власників бізнесу та, звісно ж, студентів. Також він сподобається допитливій аудиторії загального інтересу або професіоналам, які мають певний досвід у даній темі.

Курс проходити можна у власному темпі, обговорюючи кожен крок з іншими учнями, а все, що для цього потрібно — перейти за посиланням, дізнатись більше та натиснути «Join course».

Зробіть перший крок.