Дистанційка до кінця семестру

Ми на дистанційці до кінця семестру. Більшість студентів висловили згоду – за результатами експрес-опитування від 77% до 86% студентів, залежно від курсів і факультетів, проголосували за віддалений режим.

Таке рішення ухвалено ректоратом КПІ ім. Ігоря Сікорського після аналізу епідситуації з урахуванням думок студентів і викладачів. Нині відсоток вакцинованих студентів є недостатнім для того, щоб безпечно проводити заняття в аудиторіях. Натомість весняний семестр планують розпочати вже очно, як наголосив перший проректор КПІ Юрій Якименко:

«Ми вирішили залишитися на дистанційному навчанні до кінця цього семестру, натомість всі зусилля спрямувати на підготовку переходу на очне навчання вже з початку весняного семестру».

Бережіть себе!