Професорка нашої кафедри, Наталія Куссуль, відзначена почесною премією міжурядової організації GEO (Group of Earth Observation) за видатний особистий внесок у діяльність цієї організації – GEO Individual Excellence Award 2021.

Церемонія нагородження відбулась сьогодні, 26 листопада, в рамках чергового Пленарного Тижня (GEO-17 Plenary).  Протягом останніх років співробітники нашої кафедри на чолі з Н.М. Куссуль виконали низку робіт у міжнародній кооперації в інтересах впровадження новітніх супутникових технологій у вирішення проблем сталого розвитку та створення міжнародної системи систем з космічних спостережень Землі GEOSS.

Вітаємо та бажаємо нових звершень!

Відеозапис.