Асистенка нашої кафедри серед переможців мистецького конкурсу «Таланти – КПІ»

Відомі результати І частини щорічного мистецького конкурсу «Таланти – КПІ» від Картинної галереї Центру культури та мистецтв «КПІ імені Ігоря Сікорського».

На підставі голосування, асистенка нашої кафедри, Hanna Yailymova, посіла третє місце у номінації «Вишивка»! Як відомо, серед переможців ті автори, роботи яких набрали найбільшу кількість лайків, тож дякуємо всім небайдужим за підтримку таланту нашої кафедри!

Всі переможці отримають дипломи і подяки, а також зможуть скористатись Наказом для нарахування додаткових балів для студентів та підвищення рейтингу викладачів.

Вітаємо Ганну із цим досягненням та бажаємо ще більше звершень! Чекатимемо на нові роботи наступного року!

Щоб ще раз насолодитись неймовірними картинами, які створює Ганна у вільний від наукової діяльності час, дивіться фото нижче.