Зрозуміти, що потрібен інший фах, і змінити факультет. Так зробив Іван Крохальов, студент 5-го курсу ФТІ

Студент 5-го курсу магістратури Кафедри математичного моделювання та аналізу даних Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, Іван Крохальов, розповів у інтерв’ю про те, чому перейшов з ІПСА на ФТІ, та які бачить переваги і недоліки навчання у цих двох інститутах КПІ ім. Ігоря Сікорського.

«ФТІ – це молоді викладачі і нова освітня програма “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору”, яка представляє для мене великий інтерес», – говорить Іван Крохальов.

Дивіться свіжий випуск CAMPUS #31 «ІПСА vs ФТІ: міграція між факультетами і Data Science» за посиланням.