Участь у проєкті «DigIn.Net 2 – німецько-українська мережа цифрових інновацій»

Вважаєте себе новатором чи першовідкривачем у сфері цифрових інновацій? Ваш девіз «Нова ідея для startup щодня», проте не знаєте, з чого почати? Саме для Вас є крутезна можливість втілити найсміливіші ідеї у життя!

Університет прикладних наук Анхальт, Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку, Державний університет «Одеська політехніка», НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка запрошують Вас взяти участь у проєкті «DigIn.Net 2 – німецько-українська мережа цифрових інновацій» за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Українські таланти, чиї ідеї почесне журі визначить як найцікавіші та найперспективніші, отримають можливість взяти участь у семінарі «Цифрове майбутнє» в HSA, під час якого заплановані зустрічі з ученими Саксонії-Анхальт.

Скоріш реєструйтеся на платформі DigIn.Net 2, описуйте свою ідею 1-2 реченнями та отримайте feedback з подальшою інструкцією! Все тут.