Про рейтинг успішності студентів

• Рейтинги успішності студентів за результатами зимового семестрового контролю 2021/2022 н.р. будуть оприлюднені на сайті Департаменту навчально–виховної роботи 04 лютого.

Списки студентів з попередніми середніми балами стипендіатів (не рейтинг, це лише одна з його складових!) будуть розміщені на сайтах факультетів/інститутів 26 січня.

Списки з додатковими балами можна знайти тут.

Нагадуємо:

Рейтинг успішності = 0,95*середній бал + 0,05*додаткові бали!

До рейтингу включаються студенти бюджетники, денної форми навчання, які вчасно і без перескладань склали семестровий контроль.

Академічна стипендія призначається 40% студентів від кількості усіх студентів бюджетників денної форми навчання.

Академічна стипендія за особливі успіхи у навчанні призначається 25% від кількості стипендіатів. Єдина умова: рейтинг не нижче 85 балів.

Успіхів!