Запрошуємо на навчання за провідною освітньою програмою!

Кафедра математичного моделювання та аналізу даних Навчально-наукового Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» запрошує на навчання!

Створена у 2021 кафедра ММАД готує висококваліфікованих фахівців за новаційною освітньою програмою «Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору» пропонує три рівні освіти:

• Бакалаврат
• Магістратурa
• Аспірантура

Отримані фундаментальні знання з математики, фізики, програмування та комп’ютерних наук дозволять студентам оволодіти широким спектром професійних дисциплін, присвячених розробці та застосуванню математичних моделей, методів і новітніх технологій у профільних галузях.

Цьогоріч МОН України було дещо змінено регламент вступу до ВНЗ.

Реєстрація (зокрема для бакалаврів) розпочнеться вже у кінці червня, детальніше на сайті https://pk.kpi.ua/.

Наша завідувачка кафедри та успішні випускники записали відео-огляд про навчання на кафедрі ММАД за освітньою програмою «Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору».