Відбулася зустріч ректора Вааського університету (Фінляндія) з представниками кафедри ММАД

Сьогодні, 21 липня, ректор Університету Вааса (Фінляндія) доктор Ярі Куусісто завітав на кафедру математичного моделювання та аналізу даних: головною метою візиту було обговорення подальшої співпраці.

Вааський університет – державний вищий навчальний заклад, один із наймолодших та найсучасніших у Фінляндії. Заснований у 1968 році, він першим запровадив поглиблене вивчення технологічних дисциплін у програмах з економіки та бізнес-адміністрування, що стало своєрідним проривом у галузі.

Під час зустрічі ректора проф. Куусісто з представниками кафедри ММАД проф. Куссуль Н.М., проф. Шелестовим А.Ю., PhD Яйлимовою Г.О. було визначено основні напрями наукової співпраці, обговорено можливості стажування у Вааському університеті для студентів та аспірантів кафедри; в обговоренні взяли участь Prof. Dr. Andre Samberg та PhD Олена Маслюківська.