6 найпрестижнішіх публікацій вчених КПІ за останні роки: серед них – робота співробітника кафедри ММАД

У КПІ ім. Ігоря Сікорського проаналізували здобутки наукових співробітників за 2017-2021 рр. Так, до 6 найпрестижніших публікацій увійшла робота за участю працівника кафедри ММАД проф. А. Ю. Шелестова: ії оприлюднено у виданні «Remote Sensing of Environment», що належить до топ-1% за метрикою CiteScore (тобто до найпрестижніших журналів Q1).

Загалом за останніх 5 років вчені університету опублікували 4257 наукових праць у виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази даних Scopus; це на понад 550 публікацій більше, ніж за п’ятирічний період 2016-2020 рр. Серед них – 846 робіт (29,7%) опубліковано у престижних міжнародних виданнях першого та другого квартилів (Q1 – 410; Q2 – 436) та цитуються вченими зі 127 країн світу. Також порівняно з минулим періодом на понад 120 публікацій більше було оприлюднено у виданнях, що належать до Q1 та Q2.

Такі результати є дуже позитивними для КПІ, адже саме публікації цього періоду вплинуть на динаміку університету в світових рейтингах, зокрема, The Webometrics Rank, QS World University Rankings, THE (Times Higher Education).