Триває набір в магістратуру

Якщо ти ще не встиг подати документи в магістратуру – тобі саме до нас!

Прямо зараз відбувається набір документів другого (магістерського) рівня на освітню програму “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору” за спеціальністю 113 – Прикладна математика. В межах програми планується підписання угоди з університетами Anhalt University of Applied Sciences (Німеччина) та технічним університетом Blekinge Institute of Technology (Швеція), завдяки чому студенти матимуть можливість отримати подвійні дипломи міжнародного зразку та навчатися в найкращих університетах Європи.

Після успішного завершення магістратури у студентів буде чудова можливість продовжити навчання в аспірантурі, де працює система дуальної освіти з компанією Samsung R&D Institute Ukraine.

Детальна інформація для вступників.

Про актуальні задачі, про життя студентів дивіться у відео-ролику

А також зверніть увагу на виступи наших успішних випускників: