Зустріч із представниками консалтингової компанії CIVITTA

7.10.2022 відбулася зустріч студентів і викладачів кафедри зі стейкхолдером Андрієм Ковальовим! Обговорили  перспективи співпраці і стажування студентів освітньої програми “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору” в проектах консалтингової компанії CIVITTA Студентам і випускникам запропоновано брати участь в аналітичних проектах в галузі охорони здоров’я, фармако-економічного моделювання, моделювання перебігу захворювань та впливу конкретної терапії на здоров’я, а також лінгвістичного моделювання і розпізнавання мовлення та інших прикладних проектах.

Андрій Ковальов – генеральний директор лабораторії рішень, яка інвестує та розвиває стартапи, а також партнер-співзасновник центру медичних технологій, консалтингової компанії CIVITTA, який зацікавлений у співпраці з нашими студентами вже прямо зараз та пропонує працевлаштування!