Не пропустіть науковий семінар “Data, Intelligence and Algorithms” – 27 жовтня 2022 о 16:00

27 жовтня 2022 о 16:00 на кафедрі Математичного моделювання та аналізу даних відбудеться науковий семінар “Data, Intelligence and Algorithms”.

На семінарі будуть презентовані наукові напрямки роботи кафедри, участь у наукових та освітніх проєктах, а також діяльність кафедри у міжнародній спільноті.
До виступів та участі в семінарі запрошуються викладачі, аспіранти, магістри та бакалаври, що мають цікаві дослідницькі та наукові напрацювання та готові ними поділитися, або ж якщо є бажання обрати чи розширити свій напрямок роботи.
Семінар відбудеться у змішаному форматі – очно у каб. 205-11 ФТІ, та онлайн. Посилання на зустріч, а також інформацію щодо розкладу семінару та доповідачів, буде розіслано по електронній пошті, яку ви вкажете у реєстраційній формі.
З питаннями звертайтеся до вченого секретаря семінару Олександра Яворського (telegram @svefn,  e-mail yaotianjiu@gmail.com).