Зустріч за проєктом WorldCereal в Міжнародній метеорологічній організації

22-23 листопада 2022 року в Женеві в World Meteorological Organization відбулась фінальна зустріч за проєктом #WorldCereal, в межах якого розроблено систему глобального моніторингу орних земель на основі даних супутникового моніторингу. На зустрічі були представлені результати проєкту та кроки розвитку проєкту, валідацію результуючих карт та обговорено наявні проблеми та шляхи їх подолання. Результати валідації отриманих карт в межах проєкту для території України, яку виконували фахівці кафедри математичного моделювання та аналізу даних спільно з Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України, також були представлені на зустрічі. В роботі семінару взяла участь асистентка кафедри Яйлимова Ганна Олексіївна.

✅Участь України в цьому глобальному Європейському проєкті стала можливою завдяки створенню Україно-Німецького центру ключових компетенцій Aida&ti. Ознайомитися з матеріалами валідації карт для території України можна за посиланням