Захист магістерських дисертацій на здобуття рівня магістр з прикладної математики

19 грудня на кафедрі математичного моделювання та аналізу даних Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся захист магістерських дисертацій.
Студенти групи ФІ-11мп успішно захистили роботи по освітньо-професійній програмі “Методи математичного моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору” і здобули кваліфікацію “Магістрів з прикладної математики”.
Тематика робіт студентів варіювала від систем рекомендацій і задач стереозору, до розпізнавання вирв і танків за оптичними та радіолокаційними даними.
Вітаємо наших випускників і бажаємо цікавих творчих задач, кар’єрних успіхів і мирного неба.