КПІ готує студентів, які з 20 років започатковують власні стартапи – історія створення Harmix

Видання DOU.ua опублікувало інтерв’ю та історію успіху студента кафедри математичного моделювання та аналізу даних НН ФТІ НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” Назара Поночевного — засновника і СЕО стартапу Harmix та львів’янина Дмитра Лопушанського — СТО стартапу.

Хлопцям лише по 20 років, проте вони змогли досягти неабияких висот у розвитку свого власного стартапу, який почав свій шлях з конкурсу Intel-Техно Україна, пройшовши у суперфінал – національний відбір на міжнародний конкурс науково-технічної творчості школярів Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF) у США.

Ідея стартапу полягає у побудові технології на основі штучного інтелекту, який може підібрати гармонійний трек до відеоматеріалу. Хлопці позиціонують це саме як доповнення музикою конкретної історії.

Детальніше про історію розвитку стартапу читайте за посиланням.