Співробітники Фізико-технічного інституту діляться рішеннями покращення моніторингу якості повітря

Співробітники кафедри математичного моделювання та аналізу даних Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» разом із головою комітету екомоніторингу ПАЕУ представили на платформі рішень для менеджерів природоохоронної діяльності Ecobusiness group власні рішення покращення моніторингу якості повітря в Україні.

Не дивлячись на те, що Україна доки не має достатніх ресурсів для повноцінної реалізації глобального контролю якості повітря, наприклад, в межах сервісу CAMS (Copernicus Atmosphere Monitoring Service), за останні роки з’явились проєкти, що активно цьому сприяють. Серед них є і напрацювання співробітників Фізико-технічного інституту спільно з Інститутом космічних досліджень, зокрема, в проєкті Національного фонду досліджень України SMURBS (SMart URBan Solutions) програми Horizon-2020 ERA-Planet, в межах якого стала відома методологія отримання міського атласу, подібного до Європейського, та карта забруднень по кварталах міста Києва.

Аби дізнатись всі нюанси, основні завдання проєкту і простежити етапи його розвитку переходьте за посиланням.