КПІ готує студентів, які з 20 років започатковують власні стартапи – історія створення Harmix

Видання DOU.ua опублікувало інтерв’ю та історію успіху студента НН ФТІ НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” Назара Поночевного — засновника і СЕО стартапу Harmix та львів’янина Дмитра Лопушанського — СТО стартапу.

Хлопцям лише по 20 років, проте вони змогли досягти неабияких висот у розвитку свого власного стартапу, який почав свій шлях з конкурсу Intel-Техно Україна, пройшовши у суперфінал – національний відбір на міжнародний конкурс науково-технічної творчості школярів Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF) у США.… Continue reading

Команда гуртка з прикладної математики вибороли 2 абсолютне місце в 1 етапі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт Black Sea Science

Міжуніверситетська команда з гуртка прикладної математики, що працює на кафедрі ММАД, у складі Євгена Салія, Володимира Кузіна (студенти Кафедри математичного моделювання та аналізу даних) та Антона Гоголя (Національний університет “Києво-Могилянська академія”) під керівництвом проф. Наталії Кусуль та PhD Ганни Яйлимової, вибороли друге абсолютне місце в 1 етапі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт Black Sea Science.
Continue reading

Участь фізтехівців в третьому, міжнародному етапі ICPC

9-10 грудня 2 команди фізтехівців Фізико-технічний інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського та кафедри математичного моделювання та аналізу даних виступили в третьому, міжнародному етапі ICPC. Розв’язали 2 і 1 задачі відповідно. Третя наша команда не вийшла в міжнародний етап через обмеження на кількість команд-учасників від одного університету.
Continue reading

Команда кафедри ММАД в фіналі міжнародного етапу студентського турніру All-Ukrainian Collegiate Programming Contest

Серед 9 команд північного регіону, які вийшли в міжнародний етап студентського турніру All-Ukrainian Collegiate Programming Contest, 2 команди від Фізико-технічний інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського, і кафедри Кафедра математичного моделювання та аналізу даних зокрема.
Третя фізтехівська команда теж набрала необхідну кількість балів, але не вийшла в міжнародний фінал через обмеження по кількості команд від одного університету (не більше 2).
Continue reading

Вітаємо Ганну Яйлимову з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених

 Асистентці нашої кафедри, доктору філософії Яйлимовій Ганні Олексіївні призначено Стипендію Кабінету Міністрів України!
 
Ганна Олексіївна молодий вчений в галузі прикладна математика, займається аналізом супутникових даних для моніторингу землі, зокрема у сфері сільського господарства. А також аналізом і обробкою геопросторових даних.
Continue reading

Професори кафедри ММАД включені до відкритої бази даних найбільш цитованих науковців світу

В міжнародний день науки кафедра ММАД вітає всіх науковців і пишається тим, що два професори нашої кафедри, проф. Наталія Куссуль і проф. Андрій Шелестов, включені до відкритої бази даних найбільш цитованих науковців світу, створеної Стенфордським університетом на основі стандартизованої методики, яка враховує різні індекси цитування, впливовість наукових видань, де публікуються роботи і навіть порядковий номер автора в публікації.… Continue reading

Участь у TechCrunch Disrupt 2022!

Cтудент бакалаврату групи ФІ-92 Фізико-технічний інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського Назар Поночевний представив на TechCrunch Disrupt 2022 свій стартап Harmix – інтелектуальний сервіс, що автоматично добирає музику до відео!
Україна вперше презентувала свій інноваційний потенціал на одній з найбільш відомих подій для стартапів у світі TechCrunch Disrupt, яку щороку відвідують близько 10 тисяч учасників із 125 країн світу.
Continue reading

Вітаємо студентку ННФТІ Дрозд Софію з отриманням академічної стипендії Президента України!

Вітаємо студентку Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського Софію Дрозд з призначенням академічної стипендії Президента України на І семестр 2022/2023 навчального року!
Софія активно співпрацює з кафедрою математичного моделювання та аналізу даних в науково-інноваційних проектах.
Щиро радіємо і бажаємо успіхів в науці і навчанні!
Continue reading

Випускниця бакалаврату вступила одразу на програму PhD

Випускниця нашої кафедри, Наталія Моніна, закінчивши цього року бакалаврат вступила одразу на програму PhD в University of Ottawa в галузі знань математика та статистика!
Наталія розповідає:
“На даному етапі ми працюємо з математичними задачами Optimal Transport, що полягає у мінімізації функціоналу від сумісного розподілу двох імовірнісних мір, та його узагальненням для випадків більшої кількості розподілів.
Continue reading

Студент ІІІ курсу представляє свій стартап Harmix на конференції Collision Conf, Торонто

Студент ІІІ курсу Кафедри математичного моделювання та аналізу даних НН ФТІ КПІ ім. Ігоря Сікорського і Дослідник у сфері штучного інтелекту в Університеті Торонто, Назар Поночевний і його стартап Harmix® — інтелектуальний сервіс, що автоматично добирає музику до відео, — на Collision Conf зі стартапом Harmix!… Continue reading