Гурток з прикладної математики

Гурток спрямований на поглиблення знань і отримання навичок в аналізі даних, машинного навчання, роботі з великими об’ємами даних та створення геопорталів. Учасники гуртку будуть активно залучатися до участі у змаганнях, хакатонах та олімпіадах. Завдання, які будуть вирішуватися на гуртку є реальними та необхідними для виконання в межах діючих Європейських проектів. Для учасників гуртка є унікальна можливість попрацювати у хмарних платформах (CREODIAS, Amason Web Services, Google Earth Engine).

На гурток запрошуємо всіх бажаючих студентів, а також талановитих школярів, які мають натхнення займатися саморозвитком, а також познайомитися з підходами до аналізу даних та їх використання на реальних, “живих” датасетах.

 

Наказ про створення гуртка: НОН/275/2022 від 29.09.2022

Керівник гуртка: PhD Яйлимова Ганна

Діяльність та успіхи гуртка:

  1. Команда гуртка з прикладної математики вибороли 2 абсолютне місце в 1 етапі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт Black Sea Science 
  2. Серія тренінгів від провідного наукового центру Єврокомісіі Joint Research Center
  3. Команда гуртка з прикладної математики стала переможцем регіонального етапу хакатону NASA International Space Apps Challenge Kyiv 2022 і вийшла в міжнародний етап (Facebook1, Facebook2)
  4. Учасники гуртку з прикладної математики виступили на NASA Space Apps Challenge – 2022