Виступ на дев’ятій міжнародній конференції з сільськогосподарської статистики

В четвер, 18 травня 2023, співробітники кафедри провели обговорення впливу російської війни в Україні на сільське господарство на спеціальній сесії Дев’ятої Міжнародної конференції з сільськогосподарської статистики (ICAS IX). Разом зі JRC EC, Світовим банком та Університетом Меріленду, Кафедра математичного моделювання та аналізу даних обговорювали виявлення пошкоджень, оцінку площ сільгоспугідь та економічний вплив війни на сільське господарство в Україні. Вся розроблена методологія базуються на моделях машинного та глибокого навчання на основі супутникових даних. Ці технології реально допомагають виявляти пошкодження від війни та дає можливість  оцінити її економічний вплив на сільське господарство в Україні та продовольчу безпеку у світі.
Конференцію проводить Світовий банк, Міністерство сільського господарства США (USDA) у співпраці з FAO.