Карта лісів в рамках проєкту SWIFTT була презентована на ProfIT AI 2024

Доцент кафедри ММАД Ганна Яйлимова взяла участь у 4th International Workshop of IT-professionals on Artificial Intelligence (ProfIT AI 2024), що відбувся 25-27 вересня 2024 року. У своїй доповіді вона представила результати досліджень, проведених у рамках міжнародного проекту європейської програми Horizon Europe SWIFTT, зокрема продемонструвала карту лісів, створену за допомогою супутникових даних та методів штучного інтелекту.

Також Ганна поділилася планами команди на найближче майбутнє – у межах проєкту планується створити нову, актуальну карту лісів за цей рік. Ці дані допоможуть у моніторингу змін в екосистемах та підтримці природоохоронних ініціатив, що мають велике значення для збереження лісових ресурсів.

Команда кафедри ММАД продовжує робити вагомий внесок у захист екології, використовуючи сучасні технології та інструменти штучного інтелекту. Вітаємо з успішною доповіддю!