Студенти кафедри ММАД взяли участь у 2024 IEEE Fourth International Conference on SAIC

8-10 жовтня 2024 року аспіранти та магістри кафедри ММАД взяли участь у 2024 IEEE Fourth International Conference on System Analysis & Intelligent Computing (SAIC) і представили свої наукові здобутки.

Антон Охріменко (аспірант 4-го курсу) презентував роботу про вирішення проблеми незбалансованих наборів даних при сегментації супутникових зображень.

Родіон Буханевич (аспірант 2-го курсу) представив дослідження щодо моніторингу пошкоджених лісових територій за допомогою супутникових даних Sentinel-2.

Павло Геніцой (аспірант 1-го курсу) продемонстрував результати підвищення просторової роздільної здатності хлорофілу-А за допомогою машинного навчання в рамках проєкту Horizon Europe iMERMAID (https://imermaid.eu/).

Софія Дрозд (магістерка 2-го курсу) представила дослідження оптимальних зон для розміщення сонячних електростанцій в Україні за допомогою супутникових даних та машинного навчання.

Вітаємо наших студентів з успішними виступами!