IAMO-Forum

24 – 26 червня 2020 року відбувся форум IAMO2020 – онлайн-конференція на тему „Цифрова трансформація – до стійких ланцюжків харчової цінності в Євразії”. Участь в форумі приймали викладачі кафедри: Куссуль Наталія Миколаївна із доповіддю на тему “World band project “Supporting Transparent Land Government in Ukraine” as a step towards the digitalization of Ukraine economy and ecology” та Шелестов Андрій Юрійович з презентацією Monitoring of SDG’s indicators and agricultural lands productivity using Amazon Cloud Platform”

Основною метою форуму IAMO2020 є поєднання наукової складової, бізнесу, громадянського суспільства та політики задля сприяння дискусіям щодо економічних, соціальних, екологічних та інституційних аспектів цифрової трансформації цінності харчових ланцюгів. Основна увага приділяється економіці Європи, Центральної Азії та Китаю, включаючи порівняльні дослідження.

Організаторами форуму IAMO2020 є IAMO, Світова практика сільського господарства та продовольства Світового банку, Київська школа економіки, Ташкентський державний аграрний університет, Вища школа економіки в Москві, Аграрний факультет Белградського університету та Інститут економіки та розвитку сільського господарства Китайської академії сільськогосподарських наук. Конференція відбулася за фінансування Німецького дослідницького фонду (DFG), Rentenbank та містом Галле (Заале).