Участь в освітньому в проекті DigiJED – встигни зареєструватися!

В проекті DigiJED міжнародний консорціум на чолі з Університетом прикладних наук Ангальт (Німеччина) за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) пропонує долучитися до вивчення інформаційно-комунікаційних технологій в рамках навчальних курсів від провідних українських та європейських викладачів:

• «Operating Systems» – 4 кредити ECTS
  • «Distributed Systems & Network Programming» – 4 кредити ECTS
  • «Data Processing Cloud Technologies» – 4 кредити ECTS
Ці курси пропонуються до вивчення вже в осінньому семестрі навчального року 2022-2023. За результатами вивчення кожного курсу видається сертифікат, який може бути зарахований як результат неформальної освіти при вивченні певних дисциплін освітньої програми.
В середу, 14 вересня о 15:30, відбудеться ознайомча онлайн зустріч студентів з університетами-учасниками проекту. Участь в проекті безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Заповніть, будь ласка, цю форму, до 13.00 14.09, щоб визначити і найкраще врахувати ваші інтереси в проекті DigiJED.
Якщо ваші друзі з інших факультетів КПІ імені Сікорського зацікавлені в нашому проекті, вони теж можуть заповнити цю форму.
Координатор проекту від НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”:
Куссуль Наталія Миколаївна
nataliia.kussul@gmail.com
Більше інформації: https://www.hs-anhalt.de/en/international/intercultural-encounters/digijed-digital-education-with-join.html