Зустріч за результатами роботи проєкту WorldCereal

11 жовтня 2022 відбулась зустріч учасників європейського проекту WorldCereal. Для нашої кафедри даний проект став можливим завдяки Україно-Німецькому центру ключових компетенцій (AIDA-TI), оскільки установи України не маються можливості напряму брати участь у проектах Європейського космічного агенства.

На зустрічі європейськими колегами були представлені поточні результати виконання проекту, зокрема представлений алгоритм побудови карти зернових культур та кукурудзи для території України за історичні 2019 – 2021 роки.

Внеском працівників кафедри математичного моделювання та аналізу даних в даному проекті є фінальна стадія – це оцінка якості отриманих продуктів, оскільки завдяки багаторічному досвіду побудови власних карт класифікації по території всієї України фахівці мають достовірні наземні дані, які і були використані для оцінки точності карт WorldCereal.