Запрошуємо школярів на зимовий буткемп від кафедри Математичного моделювання та аналізу даних Навчально-наукового Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, котрий відбудеться з 4 по 7 січня 2024 року.

З нами ви отримаєте незабутні враження від спілкування з однодумцями та професіоналами в галузях програмування, математики та машинного навчання. Це буде насичений тиждень, наповнений семінарами, екскурсіями та корисними міні-курсами.

Наші спікери та волонтери розкажуть про сучасні тенденції в науці та допоможуть обрати цікавий саме вам напрямок.

Уже під час буткемпу ви розпочнете роботу над своїм першим проєктом, який у майбутньому зможете розвивати та подавати на різні конкурси, зокрема на Всеукраїнський науково-технічний конкурс “Еко-Техно Україна 2024”.

Для наших гостей із інших населених пунктів житло надається.

Для участі заповнюйте форму та долучайтеся до наших соціальних мереж, щоб не пропустити цікаву й важливу інформацію:

Чекаємо на зустріч із вами!

Наказ на проведення Зимового Буткемпу.