Фінал першого хакатону FTI-HACK 2022

Вчора в КПІ ім. Ігоря Сікорського завершився перший хакатон FTI-HACK 2022 за тематикою машинного навчання та наук про дані.

Від групи магістрів нашої Кафедри математичного моделювання та аналізу даних взяли участь дві команди:

1) «База» (Є. Мазур, А. Павлюк) – задача «AR-додаток» від Apostera;

2) «Transformers» (В. Щербакова, І. Крохальов, О. Мурзін) – задача «Прогнозування ймовірності успішного закриття ділових зустрічей» від RevenueGrid.

Обидві команди стали переможцями серед понад 150 учасників хакатону.

Хакатон організовано випускниками Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки компаній Apostera, GlobalLogic та Revenue Grid в змішаному форматі на базі щойно відкритого коворкінгу ФТІ.

Фінал, який відбувся у змішаному форматі, можна знайти за посиланням.

Штучний інтелект та аналіз даних все тісніше вплітається у життя нашої кафедри завдяки підтримці як студентів, так і викладачів. Ми готові набирати обертів, тож долучайтесь до нас – приходьте в магістратуру за перемогами!