Вітаємо Ганну Яйлимову з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Асистентці нашої кафедри, доктору філософії Яйлимовій Ганні Олексіївні призначено Стипендію Кабінету Міністрів України!

Ганна Олексіївна молодий вчений в галузі прикладна математика, займається аналізом супутникових даних для моніторингу землі, зокрема у сфері сільського господарства. А також аналізом і обробкою геопросторових даних. Викладає курси Математичне моделювання, Системний аналіз, Моделі та методи прийняття рішень на бакалавраті.

Нещодавно захистила кандидатську дисертацію, має понад 20 наукових праць, бере активну участь у наукових проектах кафедри, в т.ч. і міжнародних. З цього року Ганна Олексіївна куратор наших першокурсників.

Вітаємо, бажаємо успіхів!