Науковий семінар “Data, Intelligence and Algorithms”

27 жовтня 2022 співробітники кафедри, студенти, аспіранти взяли участь в науковому семінарі “Data, Intelligence and Algorithms” з обговорення актуальних питань геопросторового інтелекту, використання супутникових даних, методів машинного навчання.

Завідувачка кафедри Nataliia Kussul висвітлила основні наукові напрямки роботи кафедри, розповіла про діяльність у міжнародній спільноті. Професорка презентувала доповідь “Геопросторовий інтелект”, розповіла про сучасні тенденції використання великих супутникових даних, окреслила перспективи наукової роботи для студентів.

Зацікавленість аудиторії викликала доповідь “Geometry machines healthcare” аспіранта кафедри Олександра Яворського.

Також основні напрямки наукових досліджень представив фахівець з математичного моделювання та комп’ютерного зору, к.т.н. Владислав Хайдуров.

Такі зустрічі планується проводити щомісячно. До виступів та участі в семінарі запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, магістри та бакалаври, що мають цікаві дослідницькі та наукові напрацювання та готові ними поділитися, або ж обрати чи розширити свій напрямок роботи

Посилання на запис тут