Науковий семінар “Data, Intelligence and Algorithms”

На кафедрі відбулась зустріч в межах міжнародного наукового семінару “Data, Intelligence and Algorithms” в дистанційному форматі.

З доповіддю “Deep Learning for satellite monitoring” виступив випускник кафедри ММАД, аспірант університету Меріленду, фахівець у роботі з глибинними нейронними мережами та супутниковими даними Леонід Шуміло. Леонід розповів про алгоритми, які використовуються для аналізу даних.

Учасники семінару обговорили моделі глибинного навчання для задач супутникового моніторингу, які стануть відправною точкою в дослідженнях за проектом #HorizonEurope SWIFTT.
Цій темі присвячено новий проєкт #HorizonEurope “Супутники для інспекції дикої природи та відстеження загрози лісу” (SWIFTT), учасниками якого є науковці Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України, а також викладачі та студенти кафедри ММАД КПІ ім. Ігоря Сікорського.