Пройшов міжнародний воркшоп “Data, Intelligence and Algorithms”

Раді поділитися деталями про онлайн воркшоп кафедри ММАД на тему “Data, Intelligence and Algorithms“, який відбувся 21 березня. Тема – “Методи геопросторової статистики для оцінки економічних показників з використанням моделей супутникового інтелекту”.

Спікерами виступили:
Доктор Сергій Скакун – відомий фахівець у галузі геоінформатики, керівник численних проєктів NASA, професор університету штату Меріленд, випускник ФТІ, НТУУ “КПІ ім.… Continue reading

Виступ Давида Гавриленка на науковому семінарі «Data, Intelligence and Algorithms»

26 травня на Кафедрі математичного моделювання та аналізу даних відбувся науковий семінар «Data, Intelligence and Algorithms», де виступив студент другого курсу Давид Гавриленко, переможець хакатону ER IPT HACK_2023 по задачі моніторингу лісу.

Давид поділився своїми напрацюваннями та розповів як важливо в сучасному світі використовувати штучний інтелект в якості власного асистента для економії дорогоцінного часу.… Continue reading

Не пропустіть науковий семінар на тему «Використання ChatGPT на прикладі задачі сегментації супутникових знімків»

26 травня 2023 р. о 16:30 на кафедрі ММАД продовжує роботу науковий семінар “Data, Intelligence and Algorithms” в дистанційному форматі.
Гавриленко Давид, студент НН ФТІ, переможець хакатону ER IPT HACK_2023, розповість про програмування з використанням ChatGPT на прикладі задачі сегментації супутникових знімків.