Пройшов міжнародний воркшоп “Data, Intelligence and Algorithms”

Раді поділитися деталями про онлайн воркшоп кафедри ММАД на тему “Data, Intelligence and Algorithms“, який відбувся 21 березня. Тема – “Методи геопросторової статистики для оцінки економічних показників з використанням моделей супутникового інтелекту”.

Спікерами виступили:
Доктор Сергій Скакун – відомий фахівець у галузі геоінформатики, керівник численних проєктів NASA, професор університету штату Меріленд, випускник ФТІ, НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”
Леонід Шуміло – аспірант університету штату Меріленд, фахівець у роботі з глибинними нейронними мережами та супутниковими даними, випускник НН ФТІ, НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”
Спікери поділилися своїми експертними знаннями в області геопросторової статистики, розповіли про нюанси статистичного аналізу в цій сфері та надали ілюстративні матеріали для кращого розуміння теми.

Воркшоп прослухало більше 20 учасників! А хто не мав можливості – запис воркшопу доступний на нашому YouTube-каналі кафедри. Заходьте, дивіться та надихайтеся!

Дякуємо за участь та плідні дискусії!