Студенти інших кафедр активно беруть участь в наших проектах

Студенти Богдан Потужний та Влада Свірш, представили на конференції CoLInS 2024 результати своїх досліджень на тему геопросторового інтелекту та оцінки інфраструктури в селах , проведених під керівництвом профессорки кафедри ММАД Наталії Куссуль. Ці дослідження були проведені у рамках проєкту “Інформаційні технології геопросторового аналізу розвитку сільських територій і громад”, що виконується нашою кафедрою ММАД на замовлення Міністерства освіти та науки України.

Їх робота зосереджена на аналізі статичних даних про доступ до різних видів інфраструктури у селах. Студенти запропонували підхід до оцінки “інфраструктурної якості” сіл на основі наявних відкритих геопросторових даних.

Участь студентів з інших кафедр в наших проектах не тільки надає ефективну співпрацю й обмін знаннями в наукових дослідженнях, а ще й додає дружню атмосферу і можливість знайти студентів-однодумців для майбутніх досліджень. Працюватимемо над цим й надалі!