Не пропустіть науковий семінар на тему «Використання ChatGPT на прикладі задачі сегментації супутникових знімків»

26 травня 2023 р. о 16:30 на кафедрі ММАД продовжує роботу науковий семінар “Data, Intelligence and Algorithms” в дистанційному форматі.
Гавриленко Давид, студент НН ФТІ, переможець хакатону ER IPT HACK_2023, розповість про програмування з використанням ChatGPT на прикладі задачі сегментації супутникових знімків. За поставлену задачу Давид взявся під час хакатону і вже за один день створив повноцінне рішення пошуку хворого лісу завдяки вмінню правильно писати запити до чату та їх інтерпретувати.
Запрошуємо всіх бажаючих та зацікавлених у розвитку! Посилання на зустріч за QR-кодом чи за посиланням.