Захист магістрів за освітньо-науковою програмою «Методи математичного моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору»

24 травня 2023 року на Кафедрі математичного моделювання та аналізу даних відбувся захист магістрів за освітньо-науковою програмою «Методи математичного моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору». Наші студенти здобули кваліфікацію «Магістр з прикладної математики».

1. Павлюк А. «Цифрова стабілізація відео в реальному часі. Усунення ефекту послідовного затвора»

2. Крохальов І. «3D-реконструкція приміщення за 2D-сферичними панорамами»

3. Дякуненко М. «Модифікація алгоритму фазової кореляції для виявлення замаскованих об’єктів на зображеннях»

4. Щербакова В. «Оптимальний розподіл ресурсів для впливу на систему ринків активів зі спекулятивною вартістю в умовах біполярного вибору»

5. Барабаш І. «Геопросторовий аналіз пошкоджень від війни в України»

Вітаємо випускників і бажаємо цікавих творчих задач, кар’єрних успіхів і мирного неба!