Успішно завершився перший семестр роботи гуртка “Олімпіадне програмування”

Успішно завершився перший семестр роботи гуртка “Олімпіадне програмування”, що працює на базі Фізико-технічного інституту НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

В роботі гуртка взяли участь понад 30 студентів, семеро з яких успішно завершили он-лайн курс зі спортивного програмування та отримали офіційні сертифікати і додаткові бали до рейтингу. З переліком всіх офіційних гуртків можна ознайомитися за посиланням.

Окрім особистих перемог, на базі гуртку сформовано 8 команд, які взяли участь у міжфакультетському конкурсі КПІ-OPEN, шість з яких увійшли в першу двадцятку. Дві команди від гуртка вже зареєстровані на міжнародний етап конкурсу КПІ-OPEN та будуть боротися за перемогу влітку.

На літній період на гурток запрошуємо школярів, які мають натхнення познайомитися з мовою програмування С++ або заглибитись в олімпіадне програмування.

Реєструйтеся на гурток за посиланням: https://forms.gle/JvF8iwyvh47jRPvS9

Детальніше про гурток “Олімпіадне програмування”.