Прийняті тези на конференцію IEEE SAIC-2022

Співробітники кафедри подали роботу за тематикою “Neural network model for monitoring of landfills using remote sensing data” на міжнародну конференцію IEEE із системного аналізу та інтелектуальних обчислень (SAIC-2022) та успішно пройшли етап рецензування. В роботі автори розглядають нейромережеві алгоритми до супутникових даних на прикладі моніторингу сміттєзвалищ. Розроблена технологія стане корисною для прийняття управлінських рішень та у сфері екології держави.

Міжнародна конференція IEEE із системного аналізу та інтелектуальних обчислень (SAIC-2022) — це рецензована міжнародна конференція, присвячена дослідницьким досягненням і бізнес-/академічним програмам.

IEEE SAIC-2022 проходитиме в КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київ, Україна з 4 по 7 жовтня 2022 року.

IEEE SAIC-2022 — це конференція для дослідників, студентів та професіоналів у галузі електротехніки та комп’ютерної інженерії з України та всього світу, щоб зустрітися та поширити свої наукові досягнення та відкриття, спілкуватися та обмінюватися ідеями з метою зміцнення існуючих партнерств та сприяти новій співпраці.