Прийом заявок на онлайн Програму літнього студентського стажування “IRIS-HEP Summer 2023 Fellows”

Відкрито прийом заявок на онлайн Програму літнього студентського стажування “IRIS-HEP Summer 2023 Fellows”, що фінансується американським науковим проєктом Institute for Research and Innovation in Software for High Energy Physics, IRIS-HEP (Princeton University). В рамках IRIS-HEP Summer 2023 Fellows студенти отримають унікальну можливість виконувати наукові проєкти онлайн під керівництвом наукових співробітників (наставників) з різних університетів США та вчених з ЦЕРН (Женева).
Тематика наукових проєктів пов‘язана з розвитком методів комп‘ютерного аналізу даних, машинного навчання та штучного інтелекту, зокрема, для фізики високих енергій, нових алгоритмів та окремих напрямів комп’ютерних наук, а також для фізичного матеріалознавства, біоінформатики та системної біології.
Kінцевий термін подачі заявок – неділя, 16 квітня 2023 р.
Детальнішу інформацію шукайте за посиланням.