Старт міжнародної літньої школи з аналізу даних 2023

Сьогодні розпочалася літня школа за напрямом «Аналіз даних»!

З 27 по 30 червня доповідачі відкриють нам завісу в світ прикладної математики в задачах машинного навчання та штучного інтелекту!

Сьогодні Наталія Куссуль виступила з вітальним словом та презентувала освітні програми кафедри ММАД, проєкти аналізу супутникових геопросторових даних, нові європейські проєкти IMERMAID та SWIFTT.

Разом з Ганною Яйлимовою учні зареєструвалися в Google Earth Engine та розібрали перші кроки роботи з програмним забезпеченням Qgis.

Наступні три дні обіцяють бути цікавими та насиченими, адже виступатимуть учні школи з власними доповідями.

Програма школи

28 червня
Євгеній Салій. Методи машинного навчання до моніторингу лісового покриву та відслідковування захворювання лісів за супутниковими даними в межах проєкту SWIFTТ
Володимир Кузін. Хмарні ресурси для роботи з великими ланими в межах європейських проєктів SWIFTТ, OCRE та iMermaid

29 червня
Леонід Шуміло. Практичне застосування Generative Adversarial Networks для аугментації навчальних вибірок
Артем Шелестов. Generative Adversarial Networks для моделювання динаміки розвитку міст
Олександр Яворський. «Чому реально навчає машинне навчання?»

30 червня
Софія Дрозд. Аналіз супутникових даних в задачі моніторингу пошкоджених від війни сільськогосподарських територій в межах проєкту Світового Банку
Назар Поночевний. Великі мовні моделі і програмна взаємодія з штучним інтелектом

Кожен учень проведе роботу над власним проєктом, презентує результати та отримає сертифікат про проходження школи!

Наказ Про проведення Міжнародної літньої науково-профільної школи за напрямом «Аналіз даних» можна переглянути за посиланням.